І знову перемога "Батьківщини"


З 2016 по 2018 рік в Україні пройшло 7 хвиль виборів в об’єднаних територіальних громадах – це 4 млн 658 тис. 338 мешканців ОТГ. І в кожній з хвиль – перемагає політична сила Юлії Тимошенко, здобувши 30% від кількості депутатів, обраних від партій.

З кожною хвилею «Батьківщина» покращує і покращує результати.

Так, на місцевих виборах ще у 2015 році партія здобула 18,05% голосів, а вже у 2016-2017 збільшила свій результат до отримала 28,6%. Останні вибори, які відбулися в Україні 23 грудня, за попередніми підрахунками, знову продемонстрували, що українці в усіх регіонах підтримують курс Юлії Тимошенко — 35,7%.

Я переконаний, це все результат постійної та цілеспрямованої роботи. Ні для кого не секрет, що «Батьківщина» вже 20 років на політичній арені і має найбільш розгалужену мережу партійних осередків в Україні. Політична сила Тимошенко представлена в усіх без винятку регіонах України. Але це лише одна складова успіху.

Інша — Україні потрібен чіткий план дій, як повернути мир в Україну і як вивести нашу державу з соціально-економічної кризи. І Юлія Тимошенко його має.

Натомість Порошенко, розуміючи, що до кінця його каденції залишилось 3 місяці, а наступної вже не буде, вдається до методів адміністративного тиску, репресій, шантажу, фальсифікацій. І вже зрозуміло, як він «брудно» він поводитиметься на президентських виборах.

Попри всі ці технології, результат БПП впав. Якщо у квітні на виборах депутатів в ОТГ вони змогли отримати 27,0%, то зараз 22,7%. Фальшивий патріотизм і безвідповідальність так просто не проходять.

Нет комментариев